JesusHouse 2010 / 2011

september 2010 - marec 2011

Na JesusHouse to žije!
Sobota, 02 Apríl 2011 14:25

JesusHouse frčí v tieto dni naplno, v Stuttgarte a na ostatných približne 400 miestach v Nemecku, Rakúsku,Švajčiarsku, Poľsku, na Slovensku a v Čechách. Živý prenos zo Stuttgartskej haly sa prenáša satelitom na iné miesta. Niekde naživo a inde o deň neskôr. Ako napríklad k nám na Slovensko. 2 večery máme za sebou - premýšľali sme o témach Boh a Viera. Dnes je na programe téma Láska a poslednou zajtrajšou je Nádej. Kapela buráca, hala sa trasie, vy na prenosových miestach si snáď užívate naplno kapelu Gracetown aj keď nie naživo pod pódiom. Prichádzajú zaujímaví hostia, mali sme tu v prvý večer futbalistu CACAA. V druhý večer prišiel pouličný spevák Samuel Harfst decká z kreatívneho sociálno-kultúrneho projektu Blu:boks z Berlína. Dnes tu bude žena s dramatickým životným príbehom - Bettina Ratering a zajtra Nick Vujcic, ktorého si nenechajte ujsť. Mladý muž, ktorý sa narodil bez dolných a horných končatín s neuveriteľnou radosťou zo života a poslaním, pre ktoré žije. Prídite, ešte dnes a zajtra - JESUSHOUSE zo Stuttgartu ale nielen pre Stuttgart!

Každý večer tu káže Matthias Clausen a hovorí o dôležitých veciach života. Ten chlapík má dačo doseba, Kto má otázky, môže mu poslať SMS na číslo: 0049 157 792 88761

Reportérka Frieda s teamom brázdi po Nemecku a navštevuje miesta, kde sa premieta JesusHouse a jej reportáže sú vždy originálne, zábavné a samozrejme súčasťou živého vysielania.

JesusHouse je i na Facebooku - pre tých kto nemá problém s rečou.

Ak ste nestihli byť pritom, ak ste sa ako mládež či spoločenstvo nestihli zúčastniť na JesusHouse a budete mať záujem, pár týždňov po skončení podujatia bude možnosť objednať si DVD v slovenčine z jednotlivých alebo všetkých večerov.

Na adrese: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .